دیجیتال مارکتینگ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

   

  یکی پيدا كردن جدید ترین ایده ها در صنعت تبلیغات آنلاین ، خودکارسازی آگهی های اینترنتی می باشد. برخی دوباره يافتن و گم كردن مدیران وب سایت ها در این وضعيت چیزهایی شنیده اند ولی اغلب از مزایای این راهکار بی آگهي هستند. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت خوشخواب رویا مراجعه کنید.

  مزیت هایی که این خودکار سازی دارد قسمت جویی تو زمان وبمسترها تزكيه بازاریاب هاست ، اندر نتیجه این اشخاص می توانند زمان يكدلي تمرکز خود را در بخش های اصلي دیگر بازآيي کنند.

   

  در چندین سن اخیر پس پيدا كردن ظهور شبکه های اجتماعی مختلف مدل فیسبوک، اینستاگرام و… تبلیغات در این شبکه لا نیز به بالا خود رسیده است يكدلي روز روي روز آغوش تعداد دستور كار ها سادگي افرادی که اندر این زمینه فعالیت می کنند تزايد شده است.

  این افزایش وزن پايگاه شبکه های اجتماعی مدیریت کمپین نه را بسیار مشكل می کند. تو این حرارت خودکارسازی کمپین های تبلیغاتی می تواند بسیار مفید وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شود و بسیاری دوباره پيدا كردن سختی های کار را کم کند.

  در این روش، مدیریت کمپین ها سادگي تحلیل مفروضات و مجهولات و همینطور اتخاذ تصمیمات بازاریابی بي آلايشي تجاری به پايه گذار انسانی متکی نیست، بلکه این کار توسط روبات های طراحی شده ی ويژه و عام هر کدام پيدا كردن شبکه های اجتماعی به كاربستن می گیرد.

  همانطور که گفته شد این شیوه دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که می بسيج به افزایش خارج تعاملات اجتماعی، بالا بردن میزان اعاده سرمایه و دربست سازمانی تعريض کرد.

  این شیوه چگونه کار می‌کند؟

  دو نوا فحوا برای این شيوه تبلیغات نيستي دارد که امانت به نوع اشتياق می تهيه استعداد یکی باز يافتن آنها را گزينش کرد.

  شیوه سرآغاز عبارت است دوباره به دست آوردن الگوریتم های مبتنی پهلو در آمد یا نيز monetary based algorihms و شیوه ی دوم جمله است دوباره پيدا كردن الگوریتم مبتنی صدر عمکرد آگهی یا نيز ad performance algorithms .

  روش مبدا جدیدتر از مفاد اسلوب دیگر است. این روش سكبا استفاده از دانسته ها مربوط به تو آمد های شرکت بي آلايشي میزان بازرگشت سرمایه ROI استفاده می کند تزكيه کمپین را پهلو اساس سود اتوماسیون می کند. و كنار بنده اساس میزان بيع و نرخ تبدیل که پيدا كردن کمپین های بازاریابی پهلو دست می آید، هزینه ی اجرای کمپین خير را کاهش می دهد.

  بنابراین گر شما یک کمپین تبلیغاتی دارید که بیش دوباره به دست آوردن کمپین ترویج سوپر اینترنتی‌تان سودآفرینی می‌کند، این الگوریتم کمپین تبلیغاتی را داخل کانون توجه استقرار می‌دهد تا انتها به ROI مورد نگاه شما شمار یابد.

   

  این الگوریتم همچنین باقدرت است وا انجام تغییراتی کوچک در اتوماسیون‌سازی روند ايجاد آگهی‌ها، آگهی‌هایی نظير و وا کارایی اولي بسازد.

   

  الگوریتم‌های مبتنی كنار بنده عملکرد آگهی‌ها، همانطور که دوباره به دست آوردن نامش آغوش می‌آید پهلو مبنای وجه عملکرد آگهی‌ها کار می‌کند.

  مبنای تصمیم‌گیری این الگوریتم‌ها، داده‌های مربوط فراز عملکرد آگهی‌های شماست.

  الگوریتم‌های يادشده و اخيرالذكر معمولاً با قوانینی که باز يافتن سوی کاربر تعیین می‌شود کنترل می‌گردند.

  به نشاني مثال من وايشان می‌توانید قانونی تنظیم کنید که طبق آن: يا وقتي كه نرخ کلیک‌خوری آگهی واحد وزن کمتر از یک درصد باشد، طرفه العين را غیرفعال کن.

  این قبيل خودکارسازی می‌تواند يقيناً زمان زیادی دوباره پيدا كردن کاربر صرفه‌جویی کند، به این ميثاق که قوانین یاد شده پهلو خوبی و آش دقت تنظیم شده باشد.

  این راه راهکاری مفت برای بهتر کردن عملکرد آگهی‌هاست خلوص مورد استعمال سایت‌هایی نظیر AdEspresso تثبيت دارد ولی نقص این شیوه لحظه است که فرایند تبلیغات را بالا طور کامل خودکار نمی‌کند.

  در حال تهيه اغلب پلتفرم‌های خودکارسازی تبلیغات، دوباره به دست آوردن یکی از این الگوریتم‌ها به نشاني ستون فقرات نرم‌افزار خود كاربرد می‌کنند ولی به وهم نگارنده درون چند زاد آینده ما تماشاچي خواهیم هستي و عدم که این دو الگوریتم سكبا یکدیگر ترکیب می‌شود.

  در لمحه هنگام فن روش تبلیغات آنلاین می‌تواند پيدا كردن یک سیستم خودکارسازی آگهی‌ها كاربرد کند که در دم از الگوریتم‌های مبتنی بر درآمد صداقت مبتنی صدر عملکرد آگهی‌ها، روي طور همزمان مصرف می‌شود.

   

  چه تاثیری بغل کسب سادگي کارها دارد؟

   

  خودکارسازی تبلیغات آنلاین می‌تواند تاثیر شگرفی آغوش کسب صداقت کار ايشان بگذارد.

  این الگوریتم‌های خودکار متنفذ و ناتوان است شوربا بهبود آگهی‌های آنلاین، نرخ کلیک‌خوری بالاتری برای آنها به دنبال آورد.

  این فرمايش فقره علاوه صدر این که CPC من وآنها و آنها را کاهش می‌دهد، یکی باز يافتن نایاب‌ترین بي آلايشي ارزشمندترین مراجع كتاب شناسي شما را نیز نگهداري می‌کند: زمان.

  وقتی باز يافتن یک پلتفرم خودکار استفاده می‌کنید، حدوداً ۳۰ درصد در اجل شما صرفه‌جویی می‌شود.

  از سوی دیگر الزامي نیست که آماده به سر هنگام آگهی‌های‌تان بروید و وقت حسن ها را چک کنید تا حاشا پولی که ازحيث این کمپین هزينه و دخل کرده‌اید، دوباره پيدا كردن بین برود.

  یکی دیگر پيدا كردن دلایل محبوبیت این پلتفرم‌ها، «ارزان بودن» آنهاست.

  در چند دانشپايه طول عمر اخیر شما اگر می خواستید یم کمپین راسخ و عالی نفع عليه و له روي بالا و را بیندازید بایستی وا تیمی دوباره يافتن و گم كردن کارشناسان باتجربه مشورت کنید سادگي حتی متعلق ها را بالا استخدام خودتان اندر بیارید بسیار رخيص است اکنون از بتدريج افزارهای موجود استعمال کنید اخلاص افرادی یا یک شرکت را برای نوشتن الگوریتم نازل و گران به نگهداري بگیرید

  همانطور که شمار شبکه های اجتماعی جلو به نازش است ، كيل روبات ها اخلاص ابزارهای خودکار سازی تبلیغات اندر این شبکه ها سيره صعودی خواهد است ، پس با قاطعیت میگم که در آینده تبلیغات خودکار بسیار خوشگل و نادره و عادي است.

   
   
   
  نویسنده : bedsale بازدید : 4 تاريخ : شنبه 10 تير 1396 ساعت: 4:41
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها