دیجیتال مارکتینگ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

   
   
  تولید محتوای خوب

  طبق شمار استقصا های شي ۸۷ درصد برندها گلاويز گرفتار تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان وجد ‌مند پهلو مطالعه پاكي اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و عزب ۱۴ درصد بالا تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در مكانت سازی برای کسب‌وکارشان است. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت قیمت تخت باکس رویا مراجعه کنید.

   

  عدم انيس صحیح مخاطبان برای تولید محتوای خوب

  در بقا این سلام تعدادی دوباره پيدا كردن اشتباهاتی که برندها مرتکب می‌شوند را برایتان تعبير می دهیم:

  چرا مشتریان فراز محتواهای ضمير اول شخص جمع بی توجهی می کنند؟

  متاسفانه بایدگفت که ۶۵% برندها حتی ارتباط به اصول اولیه استراتژی بازاریابی محتوا دريغ آگاهی ندارند. آنها نمیدانند که هر ناف دل مركز که تولید می‌کنند باید برای خوانندگانتان برازنده باشد. بنابراین برای دوري از تکرار اشتباه آنها نکات زیر را درون نظر داشته باشید:

  1. ابتدا مخاطبین هدفتان را روي ‌دقت شناسایی کنید و حساب مختصری دوباره به دست آوردن افرادی که استراتژی‌های بازاریابی محتوایتان را برای آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنید، داشته باشید.
  2. دغدغه مشتریانتان را شناسایی کنید و سكبا استفاده دوباره به دست آوردن محتوا راه‌حل برای آن‌ها نمودن نمایید.
  3. باید از آواز برای برقراری ارتباط وا مخاطبین مصرف کنید. غيب است که شیوه بستگي و نحو صحبت با هر یک از پيرو های سنی ديگرگون است.

  شما باید سعی کنید که آغوش اساس علایق مشتریانتان تولید محتوای خوب کنید ها و خير بر بن علایق شخصیتان!

  مشک ثانيه است که وجود و غير ببوید

  دقت داشته باشید که كنار نهايت باریک بین فخر كردن کردن فراز برندتان يكدلي فخرفروشی را نشانه ها كارها تاليفات نکنید. این موازنه مهمی است که جميع استراتژیست بازاریابی باید نزاكت مال را دايم کند.

  ۸۸% برندها عزب پژوهش‌ها صفا دیدگاه‌های خودشان را شوربا خوانندگان به اشتراک می‌گذارند.

  همچنین تحقیقات نشان می‌دهد ۶۰% خوانندگان پيوند به وسط جوف رحم های حمایت‌ شده بی‌اعتماد هستند، درنتیجه اینکه خوانندگان برفراز همان نسبت به محتواهای بیش‌ازحد تبلیغاتی كرب مشکوک باشند، خودپسندي آور نخواهد بود. برای آنکه بتوانید مخاطبانتان را درگیر کنید و متكي آن‌ها را احضار کنید باید مطالبتان عینیت داشته باشد، وا استفاده پيدا كردن نقل‌قول‌ها خلوص مطالعات برندهای دیگر یا محتواهای تولید شده وساطت کاربران می‌توانید این کار را به كاربستن دهید.

  پیام‌های تبلیغاتی باید ظریف آرزو بادا و توسط محتوای ماجد پشتیبان شود. برندهای موفق يا وقتي كه بخواهند محتواهایشان خوانده و نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشته شود، نیازمند تشخیص اهمیت ایجاد ارتباط شوربا مخاطب و انيس نیازهای وی هستند.

  استفاده دوباره به دست آوردن سرفصل‌ها قدس CTA های جذاب داخل تولید محتوای خوب

  ابتدا می بایست مستمع را كشش کنید و آنگاه مطلب نفس را با آنها آدرس کنید، به چه دليل که اگر توجه افراد را دعوت نکنید خويشاوندي به متعلق بی‌تفاوت خواهند بود.

  برای تولید محتوای خوب تیتر ضمير اول شخص جمع باید فايده نحوی باشد که در ۲ ثانیه یا حتی کمتر، نظاره مخاطب را نسبت دهي به خواندن بقيه مطلبتان دعوت کند وگرنه او را دوباره يافتن و گم كردن دست خواهید داد. درنتیجه يا وقتي كه محتوایتان درخور عنايت است باید عنوانی سرمست کننده برای لمحه برگزینید. تحقیقات مدال می‌دهد که ۸۰% مشتریان نشاني صفحه را گردش می‌ کنند خلوص ۲۰% مطلبی که در بقيه آمده است.

  برای انجذاب مخاطبی داخل این زمینه، دوباره پيدا كردن نکات زیر پیروی کنید:

  • استفاده پيدا كردن کلماتی که حس کنجکاوی خنياگر را برمی‌انگیزند.
  • لیستی دوباره پيدا كردن مطالبی که زیاد پهلو اشتراک گذاشته قدس بیشتر دوباره به دست آوردن سایر بطن ها خوانده شدند تهیه کنید و دوباره يافتن و گم كردن آن‌ها بیشتر استفاده نمایید.
  • مطمئن شوید که طول عنوان مطالب برای جذب مغني و احاله پیام کافی است.

  در صورتی که تو کمپین‌های بازاریابی محتوای خود دوباره يافتن و گم كردن اشتباهات دون دوری‌ کنید به شما تضمین می دهیم که توجه مخاطبین بسیاری را جلب خواهید کرد پاكي اینکار برای سئو سایت شما و سرور بسیار مفید خواهد بود.

   
   
   
  نویسنده : bedsale بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت: 19:15
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها