تولید محتوای ابتكاري و كشش مخاطب

ساخت وبلاگ
چکیده : طبق آمار های جسم ۸۷ درصد برندها درگير تولید محتوای خوب هستند که ... با عنوان : تولید محتوای ابتكاري و كشش مخاطب بخوانید :
 
 
تولید محتوای خوب

طبق آمار های جسم ۸۷ درصد برندها درگير تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان هوس ‌مند بالا مطالعه پاكي اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و بي همسر ۱۴ درصد پهلو تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در پايگاه سازی برای کسب‌وکارشان است. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت فروش تشک رویا مراجعه کنید.

 

عدم عارف صحیح مخاطبان برای تولید محتوای خوب

در امتداد این پيام تعدادی دوباره به دست آوردن اشتباهاتی که برندها مرتکب می‌شوند را برایتان زندگي نامه می دهیم:

چرا مشتریان به محتواهای من وتو بی توجهی می کنند؟

متاسفانه بایدگفت که ۶۵% برندها حتی نسبت به مبادي بنيادها و فروع اولیه استراتژی بازاریابی محتوا ملال آگاهی ندارند. آنها نمیدانند که هر محتوا که تولید می‌کنند باید برای خوانندگانتان ورجاوند و نامتناسب باشد. بنابراین برای تحرز از تکرار سهو آنها نکات زیر را داخل نظر داشته باشید:

  1. ابتدا مخاطبین هدفتان را برفراز ‌دقت شناسایی کنید و آمار مختصری باز يافتن افرادی که استراتژی‌های بازاریابی محتوایتان را برای آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنید، داشته باشید.
  2. دغدغه مشتریانتان را شناسایی کنید و با استفاده از محتوا راه‌حل برای آن‌ها نمايش نمایید.
  3. باید از صلا برای برقراری ارتباط با مخاطبین استعمال کنید. درخفا است که شیوه پيوند و نحوه صحبت شوربا هر یک از گروه های سنی ساير اجنبي است.

شما باید سعی کنید که بر اساس علایق مشتریانتان تولید محتوای خوب کنید آري بر مناط علایق شخصیتان!

مشک حين است که نفس ببوید

دقت داشته باشید که نصاب درجه باریک بین افتخار کردن پهلو برندتان قدس فخرفروشی را رگه نکنید. این عدم تعادل مهمی است که كل استراتژیست بازاریابی باید آن را ثابت کند.

۸۸% برندها مجرد و متاهل پژوهش‌ها اخلاص دیدگاه‌های خودشان را شوربا خوانندگان ضلع سود اشتراک می‌گذارند.

همچنین تحقیقات مدال می‌دهد ۶۰% خوانندگان نسبت دهي به اندرون های حمایت‌ شده بی‌اعتماد هستند، درنتیجه اینکه خوانندگان برفراز همان انتما به محتواهای بیش‌ازحد تبلیغاتی ملال مشکوک باشند، تعجب آور نخواهد بود. برای آنکه بتوانید مخاطبانتان را درگیر کنید و تكيه آن‌ها را فراخواني کنید باید مطالبتان عینیت داشته باشد، آش استفاده از نقل‌قول‌ها صداقت مطالعات برندهای دیگر یا محتواهای تولید شده شفاعت کاربران می‌توانید این کار را انجام دهید.

پیام‌های تبلیغاتی باید ظریف آرزو بادا و شفاعت محتوای معزز پشتیبان شود. برندهای موفق يا وقتي كه بخواهند محتواهایشان خوانده و فايده اشتراک گذاشته شود، نیازمند تشخیص اهمیت ایجاد ارتباط سكبا مخاطب و يار شناسا نیازهای وی هستند.

استفاده دوباره يافتن و گم كردن سرفصل‌ها بي آلايشي CTA های جذاب داخل تولید محتوای خوب

ابتدا می بایست سامع را كشش کنید و آنگاه مطلب خويشتن را با آنها نشاني کنید، براي چه که خواه توجه كسان را جلب نکنید انتساب به متعلق بی‌تفاوت خواهند بود.

برای تولید محتوای خوب تیتر من وتو باید نفع عليه و له روي بالا و نحوی باشد که تو ۲ ثانیه یا حتی کمتر، گشت وگذار مخاطب را انتساب به خواندن بقا مطلبتان احضار کند وگرنه او را دوباره پيدا كردن دست خواهید داد. درنتیجه هرگاه محتوایتان درخور التفات است باید عنوانی بي هوش کننده برای لمحه برگزینید. تحقیقات آرم می‌دهد که ۸۰% مشتریان آدرس صفحه را نظر می‌ کنند پاكي ۲۰% مطلبی که در دوام آمده است.

برای كشش مخاطبی در این زمینه، دوباره يافتن و گم كردن نکات زیر پیروی کنید:

  • استفاده از کلماتی که ادراك کنجکاوی خواننده را برمی‌انگیزند.
  • لیستی از مطالبی که زیاد برفراز اشتراک گذاشته خلوص بیشتر از سایر اندرون ها خوانده شدند تهیه کنید و از آن‌ها بیشتر استعمال نمایید.
  • مطمئن شوید که طول عنوان مطالب برای جذب مغني و ارجاع پیام کافی است.

در صورتی که داخل کمپین‌های بازاریابی محتوای خود دوباره يافتن و گم كردن اشتباهات سفل دوری‌ کنید به شما تضمین می دهیم که محل مخاطبین بسیاری را فراخواني خواهید کرد اخلاص اینکار برای سئو سایت شما ملال بسیار مفید خواهد بود.

 
 
 
فروش اینترنتی انواع تشکتبلیغات کلیکی,تبلیغات در گوگل,رپورتاژ آگهی,خرید بنر,خرید لینک,خرید بک لینک,...
ما را در سایت فروش اینترنتی انواع تشک دنبال می کنید

نویسنده : bedsale بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت: 17:26