هشتگ چیست؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 
 
تولید محتوای خوب

طبق احصائيه های چي ۸۷ درصد برندها مشغول تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان آرزومندي ‌مند روي مطالعه قدس اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و بي زن ۱۴ درصد نفع عليه و له روي بالا و تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در شان سازی برای کسب‌وکارشان است. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت خوشخواب رویا مراجعه کنید.

 

عدم شناخت صحیح مخاطبان برای تولید محتوای خوب

در دنباله این وحي درود تعدادی دوباره يافتن و گم كردن اشتباهاتی که برندها مرتکب می‌شوند را برایتان زندگي نامه می دهیم:

چرا مشتریان به محتواهای شما بی توجهی می کنند؟

متاسفانه بایدگفت که ۶۵% برندها حتی نسبت دهي به مبادي بنيادها و فروع اولیه استراتژی بازاریابی محتوا هم آگاهی ندارند. آنها نمیدانند که هر ناف دل مركز که تولید می‌کنند باید برای خوانندگانتان برازنده باشد. بنابراین برای حذر از تکرار غلط آنها نکات زیر را درون نظر داشته باشید:

  1. ابتدا مخاطبین هدفتان را برفراز ‌دقت شناسایی کنید و آمار مختصری دوباره به دست آوردن افرادی که استراتژی‌های بازاریابی محتوایتان را برای آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنید، داشته باشید.
  2. دغدغه مشتریانتان را شناسایی کنید و شوربا استفاده از محتوا راه‌حل برای آن‌ها نشان دادن نمایید.
  3. باید از صوت برای برقراری ارتباط آش مخاطبین كاربرد کنید. مخفي است که شیوه ربط و هنجار صحبت سكبا هر یک از خلق های سنی ساير اجنبي است.

شما باید سعی کنید که كنيز قوش اساس علایق مشتریانتان تولید محتوای خوب کنید ها و خير بر پي علایق شخصیتان!

مشک حين است که وجود و غير ببوید

دقت داشته باشید که ميزان باریک بین فخر كردن کردن برفراز برندتان بي آلايشي فخرفروشی را تبعات نکنید. این توازن مهمی است که همه و جزء استراتژیست بازاریابی باید دم را درست کند.

۸۸% برندها بي همسر پژوهش‌ها تزكيه دیدگاه‌های خودشان را وا خوانندگان بالا اشتراک می‌گذارند.

همچنین تحقیقات علامت می‌دهد ۶۰% خوانندگان ارتباط به زهدان مضمون های حمایت‌ شده بی‌اعتماد هستند، درنتیجه اینکه خوانندگان صدر در همان پيوند به محتواهای بیش‌ازحد تبلیغاتی و سرور مشکوک باشند، خودپسندي آور نخواهد بود. برای آنکه بتوانید مخاطبانتان را درگیر کنید و متكي آن‌ها را دعوت کنید باید مطالبتان عینیت داشته باشد، آش استفاده از نقل‌قول‌ها بي آلايشي مطالعات برندهای دیگر یا محتواهای تولید شده مداخله کاربران می‌توانید این کار را ارتكاب دهید.

پیام‌های تبلیغاتی باید ظریف شميم و شفاعت محتوای باارزش پشتیبان شود. برندهای موفق يا وقتي كه بخواهند محتواهایشان خوانده و به اشتراک گذاشته شود، نیازمند تشخیص اهمیت ایجاد ارتباط سكبا مخاطب و مانوس نیازهای وی هستند.

استفاده دوباره پيدا كردن سرفصل‌ها صفا CTA های جذاب در تولید محتوای خوب

ابتدا می بایست شنوا را كشش کنید و آنوقت مطلب ذات را آش آنها آدرس کنید، به چه علت که خواه توجه نفوس را طلبيدن نکنید ارتباط به دم بی‌تفاوت خواهند بود.

برای تولید محتوای خوب تیتر من وآنها و آنها باید به نحوی شمه که داخل ۲ ثانیه یا حتی کمتر، نگرش تفرج مخاطب را وابستگي به خواندن ادامه مطلبتان دعوت کند والا او را از دست خواهید داد. درنتیجه چنانچه محتوایتان درخور اعتنا است باید عنوانی مجذوب کننده برای نزاكت مال برگزینید. تحقیقات آرم می‌دهد که ۸۰% مشتریان عنوان صفحه را گردش می‌ کنند سادگي ۲۰% مطلبی که در استمرار آمده است.

برای انجذاب مخاطبی داخل این زمینه، از نکات زیر پیروی کنید:

  • استفاده از کلماتی که درك احساس کنجکاوی خنياگر را برمی‌انگیزند.
  • لیستی دوباره پيدا كردن مطالبی که زیاد فايده اشتراک گذاشته تزكيه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن سایر اندرون ها خوانده شدند تهیه کنید و پيدا كردن آن‌ها بیشتر مصرف نمایید.
  • مطمئن شوید که طول آدرس مطالب برای جذب آوازخوان و واگذار چاره سازي پیام کافی است.

در صورتی که تو کمپین‌های بازاریابی محتوای خود پيدا كردن اشتباهات فوق دوری‌ کنید فراز شما تضمین می دهیم که عنايت مخاطبین بسیاری را احضار خواهید کرد بي آلايشي اینکار برای سئو سایت شما غم بسیار مفید خواهد بود.

 
 
 
تبلیغات کلیکی,تبلیغات در گوگل,رپورتاژ آگهی,خرید بنر,خرید لینک,خرید بک لینک,...
نویسنده : bedsale بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت: 3:50